بازدید : مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 18 شهریور‌ماه سال 1393

حجتی پور در یادواره شهدای جبالبارز؛

خون شهدا را ابزار سوء‌استفاده قرار ندهیم


به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، محمد حجتی‎پور شامگاه دوشنبه در یادواره سرداران و ۱۰۴ شهید جبالبارز شمالی و جنوبی در روستای میجان اظهار داشت: یادواره شهدا، یا زهرا (س) گفتن پاک‎باختگان و سربندهای یا حسین (ع) و یا ابوالفضل (ع) را در ذهن انسان تداعی می‎کند.

وی بیان داشت: طی دوران دفاع مقدس رزمندگان از جان گذشته در راه امام خمینی (ه) و انقلاب اسلامی گام بر می‎داشتند و با باز کردن معابر خود را فدا می‎کردند تا همرزمانشان بتوانند بر قلب دشمن بتازند.

حجتی‎پور با اشاره به اینکه رزمندگان هرگز به دلیل علقه‎های دنیوی در جبهه حضور پیدا نکردند، تصریح کرد: شهدا با آماده‎باش فرماندهان خویش دلاورانه بر دشمن زبون می‎تاختند و شجاعانه مقاومت می‎کردند.

فرماندار عنبرآباد کلمه «یا حسین (ع)» را افتخار شهدا خواند و گفت: درود خداوند بر خانواده‎های معظمی که چنین فرزندانی را پرورش دادند تا در راه دین گام بردارند و اسلام را تعالی بخشند.


 

 

وی افزود: امیدواریم خداوند به تمام مسئولان و مردم این توفیق را عنایت فرماید که برای رضای الهی و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند و لحظه‎ای از یاد شهدا غافل نشود.

حجتی‎پور عنوان کرد: هر کس لحظه‎ای از یاد شهدا و ایثارگران و خانواده معظم آن‎ها غافل شود، خوار و ذلیل می‎شود، زیرا شهدا با قلبی پاک و تکیه بر لطف الهی و توسل به ائمه اطهار (ع) در این مسیر گام برداشتند.

این مسئول با تأکید بر اینکه باید همواره قدردان شهدا باشیم، ادامه داد: باید بسیجیان را نیز ارج نهیم و از شعار دادن در مورد شهدا بدون عمل به آرمان‎های آنها خودداری کنیم و خون شهدا را ابزار سوءاستفاده قرار ندهیم.
طبقه بندی:
ارسال توسط Admin
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ارتباط با ما
سامانه پیامکی 50004686005675
amiri2008@yahoo.com
آی پی شما
کامپیوتر شما